שיקום הפה

שיקום הפה הינו מונח המתייחס למגוון רחב של טיפולי שיניים מורכבים. הליך שיקום הפה כולל שיתוף פעולה מלא עם מספר רופאים, כמו כירורגים, רופאים אורתוטנדים, מנתחים פלסטיים וכן רופאי שיניים, כל אלו, עובדים יחדיו, על מנת לבצע שיקום פה בעבור אדם אשר שיניו נהרסו כתוצאה מהזנחה רבת שנים, ממחלה או עקב תאונה.

photo-teeth1רופא המומחה בתחום שיקום הפה הינו רופא שיניים אשר עבר התמחות ייעודית בתחום שיקום הפה. עבודתו, הינה למעשה ניצוח על מספר מומחים, אשר כל אחד תורם את כישוריו, על מנת לאפשר למטופל להגיע למראה שיניים בריא ואסתטי. מטופלים בעלי בעיות שיניים קרדינליות, אשר נזקקים לעקירות ושתלים, זקוקים לייעוץ אצל מומחה שיקום הפה, על מנת שיוכלו לקבל חוות דעת מקצועית והכנת תוכנית טיפולים הכוללת את כל השלבים אצל המומחים השונים. רופא מומחה בתחום שיקום הפה, יהיה זה שינצח על כלל הפרוייקט וידאג לכך כי בסיום סדרת הטיפולים יוכל המטופל ליהנות משיניים בריאות, ביו אם על ידי שתלים, תותבות או כתרים.

הליך שיקום הפה משחזר את מבנה הפה מהתחלה, במהלכו יוצרים את סגר השייניים, מבנה הלסת, החניכיים, בנייה של גשרים או תותבות וכן לעיתים אף השתלת שיניים. שיקון הפה יכול לכלול גם פעולות דנטיליות שיגרתיות יותר כמו סתימות וטיפולי שורש.

מאחר ותהליך שיקום הפה הינו עבודה הכוללת מספר שלבים וכן מספר מומחים, יש צורך בידע וניסיון רב על מנת לאפשר תזמון נכון מבחינת הזמנים ובחינת שבי העבודה. הליך שכזה, יכול להתפרס על פני שנה שלמה, מאחר ומדובר בשיקום מאסיבי לפה.

מרכז רפואי טבריה, מתמחה בתחום שיקום הפה, על ידי מיטב המומחים, ובראשם ד”ר צביקה לסטר, המשמש כמנהל פה ולסת בבית החולים פוריה. שיקום הפה הנעשה במרכז רפואי טבריה, יבטיח לכם תוצאות סופיות גבוהות ואיכותיות ויאפשר לכם לשפר את איכות החיים בצורה משמעותית. המרכז הרפואי טבריה הינו המרכז המוביל בצפון בתחום שיקום הפה, אתם מוזמנים לפנות אל המומחים שלנו על מנת לקבל חוות דעת מקצועית ואמינה בנושא שיקום הפה

  • שלחו לנו הודעה


    מצאו אותנו בפייסבוק