השתלות שיניים ושיקום הפה

מרכז רפואי טבריה המרכז להשתלות שיניים

השתלות וטיפולי שיניים מורכבים במחיר שפוי

מרכז רפואי טבריה – טיפולי השתלות שיניים ושיקום הפה

במרכז רפואי טבריה MCT – המרכז הרפואי הגדול בצפון לרפואת שיניים, טיפולי השתלות שיניים איכותיים לחזרה מהירה לשגרה ולאיכות החיים. הטיפולים מבוצעים ע”י צוות רופאים מומחים לכירורגיית פה ולסת, כל הטיפולים תחת קורת גג אחת. הטיפול ניתן גם למבוטחי חברות הביטוח.

צוות המומחים של המרפאה עומד לרשותך בליווי אישי וייעוץ מקצועי בהתאמת סוג הטיפול המתאים.

ד"ר צביקה לסטר

לפגישת אבחון ללא התחייבות וללא עלות צרו קשר

לשרותכם גם בטלפון

אודות המרכז להשתלות שיניים

מרכז רפואי טבריה הינו המרכז הרפואי המוביל באזור בתחום השתלות שיניים רגילות ומורכבות, על מנת להשיג  את התוצאה הטובה ביותר  משלבים מספר רופאים בתהליך ההשתלה והשיקום וזאת על ידי שכל רופא מבצע את חלקו לפי תחום ההתמחות שלו. כל ההשתלות מותאמות באופן אינדיבידואלי לכל מטופל והמקרה שלו, עם דגש על מקצועיות ויחס חם ואישי ,המעניק למטופל שקט וביטחון שבסופו של דבר יחזיר למטופל את החיוך אל הפנים ויעניק לו מראה אסתטי ונקי.

רופאי השיניים המומחים בישראל

מה שהופך את המרכז הרפואי להיות אחד המרפאות המובילות באזור זה בין השאר איכות הצוות המקצועי שמשפיע על איכות הטיפול, מירב מהרופאים הינם בוגרי לימוד רפואת שיניים במוסדות מובילים בארץ בהצטיינות , חלקם בוגרי מחלקת פה ולסת בבית החולים הדסה עין כרם.

פתרונות חדשניים לחרדה דנטלית

במרכז הרפואי תוכל למצוא מגוון פתרונות שיש לרופאים להציע לאנשים בעלי חרדה דנטלית מטיפולי שיניים ע”י הפניה לרופאים בעלי גישה סובלנית, עם מכשור מתקדם ופחות פולשני ושילוב של שיחה עם מטופלים אחרים בעלי אותה חרדה שסיימו את הטיפול בהצלחה ועברו חוויה מתקנת .

כל הטיפולים תחת קורת גג

כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת ומבלי לעבור למרפאות אחרות לקבל מענה. טיפולי שיניים לילדים ומבוגרים, אורתודנטיה, טיפולים מורכבים, השתלות גם למחוסרי עצם, כירורגיה דנטאלית כולל הרמת סינוס והשתלות עצם, אסתטיקה, שיקום ע”י כתרי זרקוניה וטיפולי ALL ON 4/6

המרכז הרפואי דוגל בחדשנות, רופאי המרכז יוצאים להשתלמויות וקורסים באופן קבוע כדי להתעדכן בכל הטיפולים החדשניים והמקצועיים הנלמדים ברחבי העולם , דבר נוסף שתורם לאיכות ומקצועיות הרופאים , כמו כן ציוד המרפאה והחומרים הטובים ביותר נרכשים מחברות ישראליות העומדות בתקן משרד הבריאות ומצויים בפיקוח מתמיד.

שילוב של האיכות, החדשנות, היחס האישי, המומחיות והמקצועיות מבטיחים לך את הטיפול הטוב ביותר רק אצלנו במרכז הרפואי טבריה!

צרו איתי קשר לייעוץ אישי ללא עלות