חיוך מושלם ביום אחד

חיוך מושלם ביום אחד עם All on 4-6

מי שנזקק להשתלות שיניים ודאי יודע שמדובר בתהליך לא פשוט, המצריך ביקורים מרובים במרפאת השיניים, וגם לא מעט שתלים בכל לסת, טיפולים לא נעימים כמו הרמת סינוס והשתלות עצם, ותקופת ריפוי שיכולה להימשך חודשים ולעיתים גם שנים.

אבל יש גם דרך אחרת, והיא נקראת All on 4-6. מדובר בשיטת השתלה דנטלית חדשנית ופורצת דרך המיושמת בשנים האחרונות, שמפחיתה באופן משמעותי את זמן הריפוי ומאפשרת קבלת שיניים חדשות ומראה חדש בזמן קצר. כמה קצר? ביום אחד בלבד. נכנסים בלי שיניים ויוצאים עם חיוך מושלם. יתרון נוסף ומשמעותי של השיטה מיוחס לעלות הנמוכה של הטיפול בהשוואה לשיטות ההשתלה האחרות. המחקרים מספרים על אחוזי  הצלחה גבוהים בהשתלות מסוג זה.

השתלת שיניים מוצלחת גם במקרים שבהם חסרה עצם

השיטה מאפשרת השתלת שיניים מוצלחת גם במקרים שבהם חסרה עצם במקום אחד או יותר בלסת, והיא עוזרת לשמר את עצם הלסת ומונעת את הפגיעה במבנה הפנים המתרחשת בעקבות אובדן השיניים והשורשים. השתלים הדנטליים תורמים למילוי השקעים בפנים ולהעלמת רוב הקמטים סביב הפה, שנגרמו עקב חוסר השיניים בפה, כך שלאחר ההשתלה תיראו טוב יותר וגם…. צעירים יותר! גם הרגלי האכילה שלכם ישתפרו פלאים, ותוכלו ליהנות שוב מהאוכל, ללעוס אותו בבטחה ולא להיות נבוכים כשאתם אוכלים. השתלה בשיטת 4 all on  תסייע לכם לשמור על פה בריא וגוף בריא ותפחית את הסיכון למחלות חניכיים שעלולות לגרום להתקפי לב, שבץ, אלצהיימר, סוכרת ומחלות כרוניות אחרות.

אך רגע לפני שאתם יוצאים בקריאות אושר, חשוב לדעת שהשיטה אינה מתאימה לכל אחד, וההחלטה על מי ניתן לבצעה כרוכה בבדיקה מקיפה של כירורג פה ולסת או פריודונט (מומחה חניכיים) אשר שניהם רופאים מומחים בשיתוף פעולה עם רופא שיקום, שיוכלו לקבוע האם המטופל עומד בקריטריונים להשתלה מסוג זה. המועמדים האידיאליים הם אנשים בריאים, בכל גיל, שאיבדו את כל השיניים בלסת העליונה ו/או התחתונה, אנשים עם שיניים תותבות, או כאלה שצפויים להזדקק לשיניים תותבות בקרוב.

מרכז רפואי MCT בטבריה מיטב הרופאים מיישמים את שיטת All on 4-6

מרכז רפואי MCT בטבריה מיישמים את שיטת All on 4-6 בהצלחה רבה כבר תקופה ארוכה. בהגיעכם למרפאה תעברו תשאול ובדיקה יסודית ע”י מנהלו הרפואי של המרכז, ד”ר צביקה לסטר, מומחה בעל שם עולמי בכירורגיית פה ולסת והשתלות שיניים בוגר הדסה.

ד”ר חוסאם זרייק, מומחה לכירורגיית פה ולסתות בוגר הדסה, וד”ר מאהר פלאח, מומחה לפריודונטיה, בעל תעודת מומחה מטעם משרד הבריאות הישראלי ומטעם הפדרציה האירופאית לפריודונטיה. לאחר האבחון, שיכלול גם ביצוע צילומי סי.טי , יחליטו  האם ניתן לבצע את ההשתלה.

שחזור השיניים מתבצע מיד לאחר הניתוח כאשר שיניים זמניות ממוקמות על גבי השתלים. גשר זמני יותאם לכם ע”י ד”ר דנה אמיר-קליין, בעלת ניסיון רב במקרים של שיקום פה מורכב בוגרת הדסה, וכ-8-6 חודשים לאחר הניתוח, כשהריפוי יושלם, השיניים הקבועות תמוקמנה במקום הזמניות.

השיניים החדשות שתקבלו בתום ההליך תיראינה ותתפקדנה הכי קרוב שאפשר לשיניים אמיתיות. אף אחד לא ידע שאין מדובר בשיניים אמיתיות ואתם תזכו באיכות חיים מחודשת ובחיוך מקסים לשנים רבות!

ד”ר דנה אמיר-קליין

ד”ר מאהר פלאח

ד”ר חוסאם זרייק

ד”ר צביקה לסטר

ד”ר צביקה לסטר

ד”ר חוסאם זרייק

ד”ר מאהר פלאח

ד”ר דנה אמיר-קליין

צרו איתנו קשר

MCT מרכז רפואי טבריה
רח’ יוחנן בן זכאי, בניין בית הרמב”ם קומה 3, טבריה
לקביעת תורים: 04-6723077

צרו איתנו קשר לקביעת תור לייעוץ ללא התחייבות
  • שלחו לנו הודעה


    מצאו אותנו בפייסבוק